O mnie

Cześć. Jestem Klaudia i mam 14 lat. Chyba tyle jak na razie wystarczy. Zapraszam do czytania i komentowania :)

sobota, 30 lipca 2011

Szok!

Justin zaśpiewał na urodzinach Seleny piosenkę o rozstaniu!



Na koncercie Seleny odbywającym się w jej urodzinowy weekend pojawił się Justin Bieber, robiąc tym wszystkim niespodziankę - także Selenie. Zaśpiewał jednak piosenkę zupełnie niepasującą do sytuacji...
Justin wykonał „Favorite Girl” i . "Cry me a river”, piosenkę Justina Timberlake'a, która została nagrana po rozstaniu z Britney Spears! Dlaczego Justin wybrał akurat ten utwór na urodziny Sel?
Czy to nie dziwne?
Czy Justin chce rozstania ?
Zobaczcie tekst:
Nie musisz mówić, co zrobiłaś.
Wszystko już wiem, dowiedziałem się od niego.
Teraz nie ma już żadnych szans dla mnie i dla Ciebie, i nigdy nie będzie.
I nie udawaj, że jest Ci z tego powodu przykro.
Mówiłaś, że mnie kochasz, więc dlaczego zostawiłaś mnie całkiem samego ?
Teraz, gdy do mnie dzwonisz, mówisz, że mnie potrzebujesz.
Dziewczyno, odmawiam.
Musiałaś mnie pomylić z jakimś innym facetem.
Twe mosty zostały spalone, więc teraz twoja kolej, by płakać.
Wypłacz mi rzekę łez.
Wypłacz mi rzekę łez.
Wypłacz mi rzekę łez.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz