O mnie

Cześć. Jestem Klaudia i mam 14 lat. Chyba tyle jak na razie wystarczy. Zapraszam do czytania i komentowania :)

sobota, 30 lipca 2011

Sel. Rapuje:)

Rapująca Selena ? Wydaje się dziwne, a jednak! :) Podczas jednego z koncertów gwiazdka wykonała cover piosenki Nicky Minaj, w którym musiała popisać się raperskimi zdolnościami. Posłuchajcie!
"Super Bass" w wykonaniu uroczej Selenki, ubranej w słodką różową sukienkę. Niezapomniane wrażenie. :) Zobaczcie koniecznie nagranie z koncertu gwiazdki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz