Wczorajszej nocy po występie Seleny w The Tonight Show wezwano karetkę, która zabrała Naszą giedna Selene na ostry dyżur. Sel. nie czuła się dobrze i zdaniem świadków miała problemy z utrzymaniem równowagi.
Ponoć była bliska omdlenia.:(
"Selena jest obecnie pod opieką lekarzy, którzy próbują ustalić co, jej dolega. Z powodu jej stanu odwołaliśmy wszystkie spotkania i występy, które miały odbyć się w najbliższych dniach."
– powiedział mediom menedżer aktorki".I to wszystko z powody promowania jej nowej płyty. No ale szkoda jej:(.Biedna Selana no ale zawsze będzieny z nią i życzymy powroty do zdrowia:***
A no i jest takie podejrzenie nie oficiale oczywiście Ale jest taka możliwosc ze sel. jest w ciąży:)
Może i to nawet pozytywna strona może Nasza Selena będie szczęśliwą mamą:)
A z kim?
To oczywite z
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz